Skip to content Skip to footer

Dem İlaç
Üretim Tesisi

Yalova Çiftlikköy’deki üretim tesisi, steril enjeksiyonluk ürünlerin üretimi için yüksek teknoloji ve uzmanlıkla donatılmış, GMP sertifikalı ve çevre dostu bir tesis olarak faaliyet göstermektedir.

- Yalova Çiftlikköy'de 6.749,68 m² arsa üzerine kurulan 14.185 m² kapalı alana ve 30.000 m² toplam alana sahip üretim tesisimiz yüksek teknolojisiyle, uzmanlık alanı olan , Steril Enjeksiyonluk ürünlerin üretimine yeni bir soluk getirmiştir . Yalova Steril Üretim Tesisimiz 2022 yılında faaliyete geçmiştir.

- Yüksek üretim kapasitesiyle , GMP , GLP ve GDP gerekliliklerinin karşılandığı üretim tesisimizde, modern ve çevre dostu teknolojiler kullanılmaktadır.

- Fabrikadaki süreçler BMS ve EMS otomasyon sistemleriyle sürekli olarak izlenmektedir .

- Türkiye sağlık otoritesi tarafından denetlenen ve onaylanan üretim tesisimiz GMP sertifikasına sahiptir.

- Tesisimizde kendi ürünlerimizi üretmenin yanı sıra, farklı ulusal ve uluslararası firmalara da fason üretim hizmeti vermekteyiz.


Elektronik
Sistemlerimiz

Üretim Tesisimizde tüm süreçler aşağıdaki elektronik kontrol sistemleri ile takip edilmektedir:

SAP

Tüm satın alma, üretim ve lojistik işlemleri SAP yazılımı ile yürütülmektedir.

BMS

(Bina Yönetim Sistemi)Tüm havalandırma ve destek sistemleri Bina Yönetimi Sistemi (BMS) ile yönetilmektedir.

EMS

(Çevre İzleme Sistemi) Üretim , Kalite ve Depo alanlarında, sıcaklık, nem ve basınç farkı gibi kritik kalite parametreleri izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır.

QMex

Kalite Yönetim Sistemi Değişiklik, sapma, tedarikçi değerlendirme, tedarikçi denetimi, müşteri şikayetleri, iç-dış denetim, farmakovijilans ve yeni ürün bildirgelerinin yönetimini sağlamaktadır.

Karekod

Hizmete sunulan her ürün kutusu üzerindeki 2D Karekod Sistemi sayesinde, ürünler ecza deposundan eczaneye ve son kullanıcıya kadar takip edilebilmektedir.

İlaç Takip

İlaç Takip Sistemi ilaçların üzerindeki karekodların takip edilmesi ve resmi kurumlara bildirimlerinin yapılmasını sağlayan yazılım sistemidir.

Üretim Kapasitelerimiz

Toplam 14.185 m² kapalı alanda, 63 milyon kutu üretim kapasitesine sahip olan Steril Üretim Tesisimizde; Ampul , Flakon , Lyofilize Flakon üretim bölümleri ile Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları bulunmaktadır. Depo alanımız da tesis içindedir.

0
Ampul Üretim Kapasitesi
0
Flakon Üretim Kapasitesi
0
Liyofilize Flakon Kapasitesi
0
Flakon Solüsyon Hazırlama